Bir başarı öyküsü; Amerika’da Emlak yatırımı ile düzenli döviz geliri elde ediyor!

26/05/2022 - 15:30

Yazar: Leyla Erdem

author

Oğuz, editörümüz ile paylaştığı bu söyleşide aylık kazancını 140.000 TL’ye hangi sistemle, nasıl çıkardığını ve daha öncelerinde borcunu ödemek için neden üniversiteyi bırakması gerektiğini detayları ile anlattı. Oğuz şu anda aylık yüksek bir gelire sahip ve çok daha fazlasını kazanmak hedefleri arasında.

article

Çocuklarının geçimlerini sağlamak için çok çalışan ve çok fazla imkanlara sahip olmayan bir ailede büyüdüğünü anlatan Oğuz, kız kardeşinin ve kendisinin, ailesinin yüksek çabaları sayesinde yetiştirildiğini ve başarıya ulaşabilmek için onlara öğretilen tek sistemin çok çalışmak olduğunu vurguluyor. Ailesinin kendisine her zaman iyi bir eğitim almasını öğütlediğini belirten Oğuz, kazandıkları paranın kendilerine yetmediğini ve aile borçlarının giderek arttığını ekliyor.

“Aileme destek sağlamak için her türlü işe girmek kabulümdü.“ Çok fazla çalışıyordum ama kazancım yine de yeterli olmuyordu. Şu an ki katkılarım yeterli gelmiyordu ve eğer

farklı tarzda bir şeyler yapmazsam asla yetişemeyeceğimi anlamıştım. En sonunda eğitimime ara verip daha fazla getiri sağlayabilecek bir iş arayışına başladım.” “Bir gün iş ilanları araştırırken “Amerika’da emlak yatırımı ile düzenli döviz geliri” ile ilgili yazılara rastladım. Bunları daha önce çevremdeki arkadaşlarımdan duymuş ama pek fazla ilgilenmemiştim” diye belirten Oğuz anlatmaya devam ediyor.

“Amerika’da emlak yatırımı ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak adına araştırmalar yapmaya başladım. İnternette detaylı bir şekilde anlatım yapan çok farklı ve fazla site ile karşılaştım. Anlatım yapan videolar bile mevcuttu. Aynı zamanda insanlar kendi tecrübelerini de bu sitelerde paylaşmışlardı. Hatta bu yatırımı yapanların Amerika’da vatandaşlık almaları da kolaylaşıyormuş.’’

Okuduklarım ve araştırdıklarım sayesinde bende bu şekilde hızlı kazanç sağlayabileceğimi anladım ve denemeye karar verdim. Aynı zamanda bu yatırımım sayesinde eğitimime Amerika’da devam etme şansım olduğunu öğrenince, HissePro platformuna kayıt olmaya karar verdim. İnternette bu platform hakkında çok fazla pozitif yorum bulunuyordu. Ayrıca başlangıç seviyesinde olan birisi için de kullanımı pratik gözüküyordu.

Platforma dahil olduktan sonra aldığım geri dönüş hayallerimin de ötesindeydi. 5000 TL’lik yatırımım 1 saat içerisinde 4 katına çıkmıştı bile. İlk başta bu kadar hızlı bir şekilde paramı 4’e katlamak beni tedirgin etti ve duraksadım. Ama daha sonrasında tedirginliğimin bir anda yüksek miktarlara daha önce hiç sahip olmamamdan kaynaklandığını anladım.”


“Aradan 3 aya yakın zaman geçti ve 520.000 TL gibi bir meblağ kazandım. Borçlarımızı ödeyip aileme yardımcı olduktan sonra yaşadığım tatminiyeti sizlere anlatamam. Eğitimim için fırsatlar gelmeye başladı. Bunu kaçırmadım ve Amerika’ya yerleşip eğitimime orada devam ettim. Amerika’ya vatandaşlık almanın bu kadar hızlı olması kendimi çok değerli ve özel hissettirdi.”


bitcoin

“Hayallerimi gerçekleştirmeye başladım bile ve daha fazla hayal kurmak artık beni korkutmuyor. Biliyorum ki hepsini gerçekleştirebilirim.”

Sisteme dahil olup, yüksek rakamlar kazanmaya başlamak hayal gibi gelebilir! Hissepro bu hayali gerçekleştirebilen tek sistem! Bu fırsatı kaçırmayın!

Kazanç sağladıktan sonra başarı hikayenizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kazanç sağladıktan sonra başarı hikayenizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Coin Pro bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlama yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

Demet Yılmaz

Şimdiye kadar yaklaşık 20.000$ kara geçtim :)

2 hafta önce

Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

2 hafta önce

Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

2 hafta önce

Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

2 hafta önce

Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

2 hafta önce

Mehmet Can Arslan

İnanılmaz bir şey