Bitcoin Plus

Bitcoin Plus kripto para birimleri satın almak ve satmak için gelişmiş teknolojileri kullanan mobil uyumlu bir ticaret platformudur. Hesabınızı bugün oluşturun!

** Tüm işlemler risk taşır!

Bitcoin Plus Özellikler

özellikli görüntü

Kullanımı Kolay Platform

Bitcoin Plus Uygulama web tabanlıdır. Bize hem masaüstü hem de mobil cihazlardaki büyük tarayıcılardan erişebilirsiniz. Güvenlik amacıyla Chrome, Firefox, Safari ve Brave gibi saygın tarayıcıları kullanmanızı öneririz. Mobil cihazlarınız için web tüccarımızın HTML5 sürümünü indirebilirsiniz.

özellikli görüntü

Birinci Sınıf Güvenlik Özellikleri

Kullanıcılarımızın güvenliğine değer veriyoruz ve bu nedenle kusursuz sistemlere yatırım yaptık. Web sitemiz güçlü bir şifrelemeye sahiptir ve küresel veri koruma önlemlerine riayet ederiz. Brokerlerimiz ayrıca tüm yargı alanlarında saygın ve denetime tabidir. Bitcoin Plus dolandırıcılık doğru değil - ticaretinizi geliştirmek için buradayız.

 

 

özellikli görüntü

Uygun Fiyatlı Ticaret Sermayesi

Rakip ticaret sistemlerimizin çoğu, yalnızca büyük ticaret sermayesi olan yatırımcıları kabul eder. Bu, çoğu insan için ulaşılamaz oldukları anlamına gelir. Yatırımcıların 250 USD gibi düşük bir depozito ile platformumuza katılmalarına izin veriyoruz.

- Neden Bitcoin Plus Uygulamasını Kullanmalısınız?

Kripto para birimlerindeki oynaklığın ticaretini yapmak için hızlı ve etkili bir ticaret platformuna ihtiyacınız var. Bitcoin Plus piyasaları analiz edebilir ve alım satımlarınız için olası giriş pozisyonlarını belirleyebilir.

Bitcoin Plus farklı kripto para birimleri ticareti yapabilir. Portföyünüzü Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Cardano ve daha fazlası gibi dijital paralarla çeşitlendirme seçeneğine sahip olacaksınız. Bu madeni paraların her biri birden fazla fiat para birimine karşı alınıp satılabilir.

Bitcoin Plus adanmış, duyarlı bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. İletişime geçmek için aktif bir hesabınızın olması gerekir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sorgunuza yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Son Derece Uçucu Kripto Varlıklarıyla Ticaret Yapın Bitcoin Plus

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bitcoin Plus uygulaması acemilere uygun mu?

Bitcoin Plus kullanımı çok kolaydır ve platforma herkes kolayca erişebilir. Bir hesap oluşturmak ve işlem yapmaya başlamak zahmetsizdir. Platformda ve tüm özelliklerde yolunuzu oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Asla yalnız değilsiniz! Size özel yatırım danışmanınız ile işlemlerinizi birlikte gerçekleştirebilirsiniz!

2. Nasıl kayıt oluşturabilirim?

Yukarıdaki formdan veya buraya tıklayarak kayıt oluşturabilirsiniz, kayıt oluşturduktan 24 saat içerisinde yatırım danışmanınız sizi arayacak ve platform hakkında bilgi verecektir.

3. Ne kadar kâr elde edebilirim?

Bitcoin Plus değişken kripto piyasasında karlı işlemler bulmanıza yardımcı olan muazzam bir yatırım platformudur. Kâr, kullandığınız kaldıraca ve boyuta bağlı olacaktır. Ancak, her türlü işlemde önemli riskler vardır ve bu nedenle akıllıca yatırım yapmalısınız.

4. Kullanmak için yatırım danışmanlığına ihtiyacım var mı?

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için basit bir platform sunuyoruz. Fakat yatırım danışmanlığı ile yatırım yapmak ve platformu incelemek isteyen yatırımcılarımıza bu hizmeti de ücretsiz olarak sunuyoruz. Ayrıca, kendinizi platforma alıştırmak için eğitim alanınız olarak kullanılabilecek bir demo yatırım hesabı da dahil olmak üzere çok sayıda özelliğimiz var. Bugün kaydolarak işlem gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

5. Bitcoin Plus sahte mi?

Hayır! Bitcoin Plus sahte değildir. Bu platform tarafından bildirilen çılgın karlılık nedeniyle birçok insan bu soruyu soruyor. Müşterilerimizin başarılı işlemler yapmasına yardımcı olmak için piyasadaki en iyi teknolojileri kullanıyoruz.

6. Yatırım yapmak ne kadar sürer?

Bitcoin Plus otomatik olarak alım-satım yapabilir ve yatırım koşullarını ayarlamak için günde en fazla 10 dakika gerekir. Bu, kullanıcıların günlük işlerinden vazgeçmeleri veya piyasaları izleyerek uykusuz geceler geçirmeleri gerekmediği anlamına gelir.

Birden fazla üçüncü tarafla çalışıyoruz ve kişisel bilgilerinizi yalnızca web sitesinde açıklanan şirkete değil, aynı zamanda kripto para birimi alanında bağlı olmayan iş ortakları dahil olmak üzere diğer üçüncü taraflara aktarabilir ve kişisel bilgilerinizi onların işi veya ticari amaçları için aktarabilir veya ifşa edebiliriz. amaçlar. Bu üçüncü kişiler bu bilgileri sizinle iletişime geçmek veya kendi iş ve ticari amaçlarını gerçekleştirmek için kullanabilirler.Önemli uyarı Bu sayfada atıfta bulunulan hizmetin adı yalnızca ticari bir addır ve mevcut bir şirketi yansıtmaz Kişisel bilgilerinizi bırakarak burada, kişisel bilgilerinizi gizlilik içinde sağlandığı şekilde ticaret hizmetleri sağlayan üçüncü taraflarla paylaşmamıza izin veriyorsunuz. Gizlilik Sözleşmesi ve Şartlar ve Koşullar Fotoğraf ve videolar sadece gösterim amaçlı olup, katılımcılar sadece oyuncudur ve mezar taşları şirketi bağlamaz. Önemli Risk Notu: Ticaret kayda değer faydalar sağlayabilir; ancak, kısmi/tam fon kaybı riski de içerir ve ilk yatırımcılar tarafından dikkate alınmalıdır. Yatırımcıların yaklaşık yüzde 70'i para kaybedecek. Yatırım yapmadan önce üçüncü taraf yatırımcı platformunun hüküm ve koşullarını ve sorumluluk reddi sayfasını dikkatlice okuyun. Müşteriler, ikamet ettikleri ülkedeki bireysel sermaye kazancı vergi yükümlülüklerinin farkında olmalıdır. CFTC'ye kayıtlı bir borsada işlem görmedikçe ve yasal olarak muaf tutulmadıkça, 'tahmin' sözleşmeleri olarak adlandırılsalar bile, Birleşik Devletler halkından emtia opsiyonları alıp satmalarını istemek yasalara aykırıdır. Finansal Yürütme Otoritesi ('FCA'), Kripto varlıkları üzerinde CFD'nin satışını, tanıtımını ve dağıtımını yasaklayan bir politika bildirimi PS20/10 yayınladı. Kripto para birimlerine dayalı CFD'lerin ve diğer finansal ürünlerin dağıtımıyla ilgili ve Birleşik Krallık'ta ikamet edenlere yönelik pazarlama malzemelerinin yayılmasını yasaklıyoruz.