logo

KENDİ SİSTEMİNİ KURUP MİLYONER OLAN METİN’İN HİKAYESİ

Çok kısa sürede çok para kazanıp milyoner olan Metin keşfettiği CoinPro sistemi sayesinde oturduğu yerden hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor! Türkiye’nin milyonerleri arasında yer alan Metin’in hikayelere konu olacak serveti geçtiğimiz hafta yarım milyon doları aştı ve Metin Bey bu servete sadece birkaç sene içinde ulaştı. Metin Bey ile yaptığımız keyifli söyleşiden çarpıcı kesitleri aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Metin, 1971 Nevşehir doğumlu evli ve bir çocuk babası, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu ve başarılı bir yatırımcı. 2010 yılında yatırıma başlayan Metin bu dalgalı piyasa ile tanıştığında risk yönetimine hakim olmadığı için iki kere kayıp yaşamış, daha sonra geliştirdiği sistemlerle ve aldığı profesyonel destekle kayıpları sona erip şu an aktif olarak ciddi gelir elde eden başarılı bir yatırımcı haline geldi.

arrow METİN’IN KULLANDIĞI SİSTEME KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA!

İşte Metin’in bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi:

Tek çocuk olmasından dolayı ailesinden gördüğü yoğun ilgi ve destek, Metin’in hayatında özgür ve girişimci ruhunu tetikledi. Ancak olmak çocukluğunda ailesi yansıtmak istemese de her zaman geçim sıkıntısı yaşadılar. Bu durumu hisseden Metin, ailesine fark ettirmeden harçlıklarından arta kalanları biriktirmek için uğraşan biriymiş. Yıllar sonra ailesinin ekonomik desteğinin yeterli gelmemesinden, kendisine ve ailesine bakmak zorunda kaldığı için hayallerini ertelemek zorunda kaldı ve her şeyi kendisinin önüne koydu. Metin konuşmasına bu şekilde devam ediyor:

“Üzerime temiz kıyafet almak, dışarı çıkmak, sinemaya gitmek ve hatta arkadaşlarım ile görüşmenin hayallerini kurar dururdum çünkü önceliklerim farklıydı, yaşamak için yaşamıyordum aksine sürekli bir şeylerin peşinden koşmak durumundaydım.”

Bazı zamanlar biriktirdiği biraz para ile akraba ziyaretlerinde nefes alabiliyormuş.

Çocukluğundan beri aklında olan zengin olup rahat yaşama hissiyatı üniversite yıllarında başlamış. Çalıştığı oto tamircide uyguladığı taktiklerle müşterilerin gönlünü almayı başarıyordu ve sadece sıcak çay gibi küçük şeyler ikram ederek satışları yüzde 11 artırdığını ve kendisi de bahşiş aldığını şu anda söyleşimizde bizlere gülerek anlatıyor. Fakat ona bu küçük mutluluklar yetmiyordu bu onun için sadece bir başlangıçtı fakat bu sayede büyük düşünmeye başlamıştı.

Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak!

Metin Bey eğitim hayatını tamamlayıp iş hayatına başladığı yıllarda bir ev kiralayıp çalıştığı şirketten arkadaşıyla aynı evi hatta odayı paylaşıyordu. Bir gün oda arkadaşının refah içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkadaşıyla sohbeti esnasında onun anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Metin Bey’de hem üzüntü hem merak uyandırmıştı.

Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında CoinPro yatırım platformu internet sitesini gördü ve üzerine bazı parasal işlemlerin yapıldığını, yatırım yapıldığını fark etti. Bu işlemler dolar kripto artışı ve düşüşü üzerineydi. 200 dolar gibi bir yatırım ile hem düşüşünde hem de yükselişinde kazanç elde ediyordu. Sistem çok akıllıcaydı Metin Bey’in aklına yatmıştı ve kendisi de bu sistemi denemek için sistemin adını not almıştı.

Akşam işten çıktıktan sonra bu sistemi incelemek için vakit ayırdı bu konu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı, sistem gerçekten ona mantıklı gelmişti. “İlk başta anlam veremedim ama sistemi detaylı anlatan siteyi bulduktan sonra tüm fikrim değişti ve ben de denemek için 200 dolar yatırarak şansımı denemek istedim” diye anlatmaya devam ediyor ve “okuduklarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım.” bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor.

arrow CoinPro İLE YATIRIMLARINA BAŞLAMAK İÇİN HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OL!!

“Hayatımda ilk kez hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakındım!”

Akşamüzeri sistemin beni yönlendirdiği gibi bir hesap açarak gerçek para ile işlem yapmaya başladıktan sadece bir buçuk saat sonra danışmanım benimle iletişime geçti, gerçekten çok profesyonellerdi ve bu desteğe ihtiyacım vardı. Her şey bir tesadüf ile başlamıştı fakat bir adım daha yaklaştığımda heyecanım da artmıştı. Bu inanılmazdı! Kalbim küt küt atıyordu ve ben heyecandan zar zor nefes alabiliyordum! Tam her şey yolunda gidiyordu diye düşünürken para kaybetmiştim ve bütün heyecanımı o an kaybetmiştim ne yapacağımı bilmiyordum, çok korkmuştum ve hemen danışmanımla iletişime geçtim. Beni biraz olsun rahatlatmıştı. İniş çıkışların olduğunu anlattı ve bu işin zaman aldığı ve kısa sürede işlerin rayına girip yükselişe geçeceğimi söyledi. Gerçekten birkaç gün içerisinde her şey yoluna girmişti ve grafik yükselişe geçmişti. 200 dolar ile başlayan serüvende kısa sürede param katlanıyordu. Ayrıca bu yolda yalnız değildim profesyonel destek ile danışmanım her beni anlatıp tavsiyeler veriyordu ve gidişata göre neler yapacağımı anlatıyordu.

Değeri düşmekte olan bir kripto üzerine işlem açıyordum ve kazanıyordum! Bu gerçekten inanılmaz bir şeydi.

arrow METİN’IN KULLANDIĞI SİSTEME KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA!

Metin'nin adım adım başarılı işlem tarifi.

Hesap oluşturun.

Bu işlem tamamen ücretsiz. Coin Pro web sitesine gitmek için tıklayın. Formu doldurun, formu doldurduktan sonra Kayıt Ol butonuna tıklayın.

Yatırım danışmanımız ile tanışın.

Kısa bir süre sonra iletmiş olduğunuz telefon numarasından sizinle iletişime geçilecek. Sorularınızı size özel yatırım danışmanınıza sorabilirsiniz.

İşlem gerçekleştirin.

Bu noktada bir miktar yatırım yapmanız gerekmektedir. Yatırım danışmanının tavsiyelerini dinleyerek, ilk yatırımınızı gerçekleştirin.

Kazanmanın keyfini çıkarın.

Günde sadece 15 dakikanızı ayırarak kazanmanın keyfini çıkarın.

Serpil

Ne şanslı adamsın sen Metin!!

Aysel

Ben de kayıt oldum şimdiden 240 dolar cepte!

Semra

Yalan yok!!! Ben de son 6 aydır Coin Pro üzerinden bu işi yapıyorum. Şimdilik aylık gelirim 24000TL

Gülsüm

Ay ne yakışıklı adam

Emel

Ben de kayıt oldum bakalım

İpek

inanmıyorum ya Coin Pro mükemmel bir şey! Yatırım danışmanıma burdan çok teşekkür etmek istiyorum!!!!

Sude

Secdiklerime hep tavsiye ettiğim bir platform.

Duygu

Kızlar bunu daha şimdi öğrendiğinizi söylemeyin bana :D ben senelerdir Coin Pro ile yatırım yapıyorum en kötü ayda aylık gelirim 83000 TL.

Coin Pro sistem ile para kazanmaya başlamak için formu doldur!