Bir başarı öyküsü; Aylık kazancını 1 haftada arttıran Ümit Keskin başarı hikayesini bizlerle paylaştı.

26/05/2022 - 15:30

Yazar: Leyla Erdem

author

Ümit editörümüz ile paylaştığı bu söyleşide aylık kazancını 48.000 TL’ye hangi sistemle, nasıl çıkardığını ve daha öncelerinde borcunu ödemek için neden üniversiteyi bırakması gerektiğini detayları ile anlattı. Ümit şu anda aylık yüksek bir gelire sahip ve çok daha fazlasını kazanmak hedefleri arasında.

article

Çocuklarının geçimlerini sağlamak için çok çalışan ve çok fazla imkanlara sahip olmayan bir ailede büyüdüğünü anlatan Ümit, kız kardeşinin ve kendisinin ailesinin yüksek çabaları sayesinde yetiştirildiğini ve başarıya ulaşabilmek için onlara öğretilen tek sistemin çok çalışmak olduğunu vurguluyor. Ailesinin kendisine her zaman iyi bir eğitim almasını öğütlediğini belirten Ümit, kazandıkları paranın kendilerine yetmediğini ve aile borçlarının giderek arttığını ekliyor.


“Aileme destek sağlamak için her türlü işe girmek kabulümdü. Çağrı merkezlerinde çalıştım, kasiyerlik yaptım, destek elemanı olarak çalıştım ve aynı zamanda da üniversitede öğretimime devam ediyordum.” “Çok fazla çalışıyordum ama kazancım yine de yeterli olmuyordu. Şu an ki katkılarım yeterli gelmiyordu ve eğerfarklı tarzda bir şeyler yapmazsam asla yetişemeyeceğimi anlamıştım. En sonunda öğretimime ara verip daha fazla getiri sağlayabilecek bir iş arayışına başladım.” “Bir gün iş ilanları araştırırken internette hızlı ve kolay para kazandıran bazı platformlar ile ilgili yazılara rastladım. Bunları daha önce çevremdeki arkadaşlarımdan duymuş ama pek fazla ilgilenmemiştim” diye belirten Ümit anlatmaya devam ediyor.


bitcoin

“Platformlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak adına araştırmalar yapmaya başladım. İnternette detaylı bir şekilde anlatım yapan çok farklı ve fazla site ile karşılaştım. Anlatım yapan videolar bile mevcuttu. Aynı zamanda insanlar kendi tecrübelerini de bu sitelerde paylaşmışlardı.”Okuduklarım ve araştırdıklarım sayesinde bende bu şekilde hızlı kazanç sağlayabileceğimi anladım ve denemeye karar verdim. Aynı zamanda okuluma devam edebilecek olmak da benim için çok büyük bir artıydı. Detaylı araştırmalarımın sonunda CoinPro platformuna kayıt olmaya karar verdim. İnternette bu platform hakkında çok fazla pozitif yorum bulunuyordu. Ayrıca başlangıç seviyesinde olan birisi içinde kullanımı pratik gözüküyordu.


Platforma dahil olduktan sonra aldığım geri dönüş hayallerimin de ötesindeydi. 5000 TL’lik yatırımım 1 saat içerisinde 4 katına çıkmıştı bile. İlk başta bu kadar hızlı bir şekilde paramı 4’e katlamak beni tedirgin etti ve duraksadım. Ama daha sonrasında tedirginliğimin bir anda yüksek miktarlara daha önce hiç sahip olmamamdan kaynaklandığını anladım.”“Aradan 3 aya yakın zaman geçti ve 240.000 TL gibi bir meblağ kazandım. Borçlarımızı ödeyip aileme yardımcı olduktan sonra yaşadığım tatminiyeti sizlere anlatamam. Artık bende sisteme dahil olmuş ve yüksek rakamlar kazanmaya başlamıştım.”“Hayallerimi gerçekleştirmeye başladım bile ve daha fazla hayal kurmak artık beni korkutmuyor. Biliyorum ki hepsini gerçekleştirebilirim.”


Kazanç sağladıktan sonra başarı hikayenizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Coin Pro bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlama yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

Demet Yılmaz

Şimdiye kadar yaklaşık 20.000$ kara geçtim :)

2 hafta önce

Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

2 hafta önce

Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

2 hafta önce

Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

2 hafta önce

Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

2 hafta önce

Mehmet Can Arslan

İnanılmaz bir şey